מאמרים

קורס Full Stack Python Development
מכללת ג'ון ברייס ירושלים

585

 שעות אקדמיות

על הקורס

תפקיד 0-2 שנות ניסיון 3-5 שנות ניסיון 6+ שנות ניסיון ראש צוות/מנהל.ת
18-25
26-34
32-40
33-42
17-20
20-23
24-30
31-36
17-21
22-25
26-35
40+

המרצים בקורס

לירן בן חיים

לירן בן חיים

משמש כ-CTO בחברת מאבל טכנולוגיה. החברה מתמחה בפיתוח פתרונות ראיה ממוחשבת ועיבוד נתונים מסוגים שונים בתחום הרפואי, הנדסה אזרחית ועוד. בעל ניסיון של 22 שנה בפיתוח תוכנה בסביבות עתירות נתונים, Big Data, Cloud. מנהל מקצועי לתחום Data Science ו- Machine Learning בג'ון ברייס הדרכה.

עולם Full Stack Python Development

בעידן של פיתוח זריז ומואץ עולה הביקוש למפתחים מקצה לקצה, שידעו כיצד לפתח הן לצד לקוח והן לצד שרת – Full Stack Python Development תחום בו משתלבים מקצוענים בעלי מערך מיומנות רחב, שיודעים לעבוד עם סט רחב של טכנולוגיות ובעלי ידע והבנה מעמיקה ומשמעותית במחזור הפיתוח השלם של יישומים, שיכולים להציע מענה מלא והוליסטי מקצה לקצה – חזיתי ועורפי כאחד. כלומר, הם יודעים לפתח הן ברמת ממשק המשתמש והן ברמת בסיס הנתונים והשרת.
פיתוח בפייתון, שפת קוד פתוח, מאפשר לבצע פיתוח מהיר למגוון רחב של משימות.

איך הפך Full Stack Python Development למקצוע כל כך מבוקש ולמה כדאי להשתלב בתחום?

ההתפתחות הטכנולוגית המהירה ומתודולוגיית  Agile לפיתוח זריז תוך כדי תנועה סללו את התנאים האולטימטיביים בסביבה הדינאמית הנוכחית להעלאת הביקוש למפתחי Full Stack Python , שיכולים לפתח לצד קדמי ולצד אחורי.
מדובר בתחום מבוקש המתבסס על אחת השפות הפופולאריות, שנחשבת לשפה פרודקטיבית אשר רלבנטית לפרויקטים רבים.
מפתחי Full Stack Python נהנים ממגוון הזדמנויות בעבודה, ורסטיליות גבוהה בעבודה עם ממשקים רבים ושכר מתגמל.

מתאים לכם לעבוד בהייטק? מלאו את הטופס וקבלו ייעוץ קריירה חינם:

מהם הכישורים שנדרשים כדי להיות Full Stack Python Development למקצוע כל כך מבוקש ולמה כדאי להשתלב בתחום?

מפתח Full Stack Python נדרש להבנה בכל הנוגע לפיתוח חזיתי וכן לפיתוח אחורי, בין היתר – ידע והכרות עם מסגרות אינטרנט, ניהול מסדי נתונים, מיפוי אובייקטים, ממשקי API, אינטגרציה רציפה, ביצוע בדיקות, שיטות אבטחה שונות.
ברמה האישית, התפקיד דורש מיומנויות תקשורת טובות, יכולת התמודדות עם בעיות, ניהול זמן.

למי זה מתאים?

Full Stack Python Development מתאים למי שמעוניין להשתלב בתעשייה הטכנולוגית עם  הבנה ענפה בעבודה עם פיתוח קדמי ואחורי, להיות אחראי על חלק ממוקד בפרויקטים. אנשים שמחפשים עבודה עצמאית משולבת בעבודת צוות, בעלי הבנה לוגית, אוריינטציה טכנית, ראש יצירתי.

איפה אפשר לעבוד ומה השכר?

מפתח Full Stack Python יכול להשתלב במגוון רחב של תעשיות ופרויקטים מחברות הייטק, סטארטאפים, דרך חברות פיננסים ועד בתעשיית הבריאות.
מפתח Full Stack Python מרוויח לחודש בממוצע כ-15,613 ₪.

מיתוסים על תפקיד ה- Full Stack Python Development

נהוג לחשוב ש Full Stack Python משתלבים רק בפרויקטים קטנים, אבל בפועל, מפתחים אלה יכולים להשתלב בפרויקטים בסדרי גודל משתנים, בינוניים וגדולים כאחד. סברה רווחת נוספת היא שמפתחים אלה יודעים רק מעט על כל טכנולוגיה, אך זוהי טעות כי המיומנויות הן לא רק רחבות היקף אלא גם מעמיקות שמאפשרות להם לתכנת ולפתח בטכנולוגיות רבות לקצה קדמי ולקצה אחורי כמו גם ליישומים מסוגים שונים.

השאירו פרטים לתיאום מבדק התאמה ללא עלות!

להיות Full Stack Python Development

מפתח Full Stack Python נהנה מסדר יום מגוון, מאתגר ודינאמי בעבודה על עושר של משימות, כולל עבודה על ממשקי משתמש, כתיבת לוגיקה בצד שרת, תחזוקת ואופטימיזציה של קוד, בדיקות, תיעוד, פיתוח בסביבת ענן ועוד.

איך להפוך ל Full Stack Python Development

מסלול הכשרה לתפקיד של מפתח Full Stack Python הוא הדרך הטובה ביותר לכניסה לתעשייה. במסגרת המסלול לומדים לעומק את שפת Python, מסגרת חזיתיות ועורפיות, מרחיבים ידע במסדי נתונים, מתודולוגיות עבודה

קורס python

קורס Full Stack Python Development במכללת ג'ון ברייס ירושלים במכללת ג'ון ברייס ירושלים

הקורס מתאים גם לחסרי רקע וניסיון, והוא כולל הכשרה מקיפה לפיתוח מקצה לקצה בפייתון. בין התכנים: תרגול יסודות הפיתוח בשפת Python, הכרות עם טכנולוגיות לפיתוח אפליקציות WEB, פיתוח צד לקוח, שירותי ענן ועוד. הוא גם כולל סדנה לשימוש בטכנולוגיות AI.
הקורס מוכר לפיקדון חיילים משוחררים. המסלול משלב בין ידע תיאורטי להתנסות מעשית, כולל פרויקט מתגלגל לפיתוח מערכת שלמה על בסיס הטכנולוגיות הנלמדות אותו ניתן גם להציג לאחר סיום הקורס כדוגמא להתנסות מעשית בתחום.

מה תלמדו בקורס?

בקורס תלמדו את יסודות הפיתוח בשפת פייתון ותתרגלו כתיבת תוכניות, תכירו לעומק טכנולוגיות לפיתוח ב-WEB לרבות עיצוב ותכנות, כלים נפוצים וספריות פופולאריות, תלמדו גם שפת JavaScript, שירותי ענן פופולאריים ותתנסו בחומר הנלמד במסגרת פרויקטים מעשיים.

משך הקורס, ימי הלימוד והתעודה

הקורס משתרע על פני 585 שעות לימוד אקדמיות.
כדי לקבל תעודה, יש להפגין בנוכחות ב- 80% מן המפגשים לפחות, כולל הצלחה במבחנים פנימיים ובפרויקטים.

המרצים בקורס

לירן בן חיים

לירן בן חיים

משמש כ-CTO בחברת מאבל טכנולוגיה. החברה מתמחה בפיתוח פתרונות ראיה ממוחשבת ועיבוד נתונים מסוגים שונים בתחום הרפואי, הנדסה אזרחית ועוד. בעל ניסיון של 22 שנה בפיתוח תוכנה בסביבות עתירות נתונים, Big Data, Cloud. מנהל מקצועי לתחום Data Science ו- Machine Learning בג'ון ברייס הדרכה.

כך תשתלבו בשוק העבודה לאחר הקורס

תוכלו להתחיל בעבודה בתחום מיד עם סיום הקורס, לקבל הכוונת קריירה מהמחלקה לייעוץ קריירה במכללה ולהגיש קורות חיים למשרות בתחום.

עדיין מתלבטים? לפגישת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים!

מלאו את הטופס וקבלו ייעוץ קריירה חינם: