מאמרים

קורס בניית אתרים Fullstack WEB
מכללת ג'ון ברייס ירושלים

620

 שעות אקדמיות

על הקורס

תפקיד 0-2 שנות ניסיון 3-5 שנות ניסיון 6+ שנות ניסיון ראש צוות/מנהל.ת
18-25
26-34
32-40
33-42
17-20
20-23
24-30
31-36
17-21
22-25
26-35
40+

המרצים בקורס

גל אמויאל

גל אמויאל

מהנדס תוכנה ומפתח בכיר בחברת אמדוקס, בעל ניסיון רב בתחום הפיתוח והתכנון מקצה לקצה, פיתוח צד לקוח, צד שרת, בסיסי נתונים תשתיות וארכיטקטורות. בעל ידע וניסיון נרחב במתודולוגיות אג'יליות, אינטגרציות חכמות ובנית ממשקים מתקדמים. מספק שירותי ייעוץ ופיתוח לחברות הייטק בוטיק, ליווי בבניית אפליקציות מתהליך התכנון ועד להפצה תוך שימוש בטכנולוגיות ושפות מתקדמות בשוק.

עולם פיתוח Full Stack בטכנולוגיות ואפליקציות WEB

תחום מרתק בעולם הטכנולוגי שצובר תאוצה הוא פיתוח Full Stack . מפתחים אלו הם בעלי הבנה מעמיקה ורחבה של כלל תהליך הפיתוח ויכולים לעבוד הן על צד הלקוח (Front-End) והן על צד השרת (Back-End).
במסגרת תפקידם, הם מפתחים הן לצד הלקוח – העיצוב, הפונקציונליות והאינטראקציה עם המשתמש ולצד השרת כולל ניהול מסדי נתונים ותצורת שרת.

יתרון משמעותי של מפתחי Full Stack טמון ביכולתם לעבוד באופן עצמאי ורב-תחומי, תוך ראייה הוליסטית של כלל המערכת, שהופך אותם לנכס מרכזי בתהליכי תכנות ופיתוח במגוון רחב של פרויקטים.

איך הפך פיתוח Full Stack בטכנולוגיות ואפליקציות WEB למקצוע כל כך מבוקש ולמה כדאי להשתלב בתחום?

העלייה בביקוש למפתחי Full Stack: התגברה בעקבות מספר מגמות משמעותיות בזירת פיתוח התוכנה: תרבות הסטארט-אפים שהעלתה את הביקוש למפתחים רב-תחומיים שיכולים לעבוד באופן עצמאי ולטפל הן בפיתוח חזיתי והן בפיתוח אחורי, קצב השינויים והחידושים הטכנולוגיים שמחייב מפתחים שיהיו גמישים ויוכלו ליישם ולהתאים טכנולוגיות לצרכים המשתנות של השוק והעדפה ברורה מצד חברות להעסיק מפתחים רב-תחומיים, שיכולים לראות את "התמונה הגדולה" ולהבין את כל היבטי הפרויקט.
מפתחי פול סטאק חוסכים בעלויות, כי הם יכולים לעבוד באופן עצמאי ולסיים משימות מהר יותר וביעילות גבוהה.

מתאים לכם לעבוד בהייטק? מלאו את הטופס וקבלו ייעוץ קריירה חינם:

מהם הכישורים שנדרשים כדי להיות מפתח Full Stack בטכנולוגיות ואפליקציות WEB למקצוע כל כך מבוקש ולמה כדאי להשתלב בתחום?

Full Stack Development נדרש לסט מיומנויות רחב כדי שיוכל לפתח לצד קדמי ולצד אחורי (Front-end ו-Back-end,) בין המיומנויות: הכרות עם שפות תכנות כמו HTML/CSS/JavaScript, Python, JAVA, PHP , הבנה בניהול מסדי נתונים, היכרות עם סביבת שרתים, שירותי ענן, שירותי אינטרנט, בדיקות אבטחה.
בנוסף לכישורים הטכניים, חשוב להציג כישורים דוגמת התמודדות עם בעיות, חשיבה ביקורתית, תקשורת בינאישית טובה ויכולת למידה מתמשכת.

למי זה מתאים?

תפקיד של Full Stack Development מתאים לבעלי נטייה טכנית, שמעוניינים להבין בטכנולוגיות שונות ולפתח לצד אחורי ולצד קדמי ואין להם התמחות ספציפית מועדפת, מי שמחפש להתמודד עם אתגרים טכניים ומתעתד להשתלב בתפקידי פיתוח מרכזיים בתעשייה.

איפה אפשר לעבוד ומה השכר?

מפתחי Full Stack  יכולים להשתלב במגוון רחב של סביבת עבודה בחברות טכנולוגיה, חברות מסחר אלקטרוני, מוסדות פיננסיים, תעשיית הבריאות, סוכנויות ממשלתיות, מוסדות חינוך, חברות ייעוץ, מדיה.
המשכורת הממוצעת היא 15,384 ₪.

מיתוסים על תפקיד מפתח Full Stack בטכנולוגיות ואפליקציות WEB

עם הזמן, השתרשו מספר הנחות מטעות על תפקיד פיתוח Full Stack . למשל, שמפתחים אלה צריכים לדעת רק שפות תכנות, אבל למעשה, מדובר במערך מיומנות רחב הכולל מגוון רחב של טכנולוגיות, ניהול שרתים, מסדי נתונים, כלים ומסגרות. קונספציה נוספת היא שמפתחים אלה עובדים לבד, אבל במציאות שיתוף הפעולה בינם לבעלי תפקידים נוספים כמו מעצבים, מנהלי פיתוח עסקי, מנהלי מוצר ומנהלי פרויקטים קריטי על מנת שיוכלו לספק פתרונות בהתאם לדרישות.

השאירו פרטים לתיאום מבדק התאמה ללא עלות!

להיות מפתח Full Stack בטכנולוגיות ואפליקציות WEB

Full Stack Development הוא תפקיד אינטגרטיבי המאפשר למפתחים לתכנת ולפתח לצד לקוח, כתיבת קוד בשפות שונות על מנת ליצור רכיבים לממשק המשתמש וכן יישומים לצד שרת וכך להיות מולטי טסקינג ובהתפתחות מקצועית מתמדת.

איך להפוך מפתח Full Stack בטכנולוגיות ואפליקציות WEB

הדרך היעילה ביותר להשתלב בתחום היא באמצעות קורס מקיף פיתוח Full Stack בטכנולוגיות ואפליקציות WEB הכולל את כל היסודות ומציע בסיס יציב להצלחה בתחום.
בין היתר, חשוב לדעת שפות תכנות, להבין בטכנולוגיות עורפיות וחזיתיות, לצבור ידע במסד נתונים, להכיר ממשקים, מסגרות ועוד וליישם את הידע בפרויקטים על מנת לגבש תיק עבודות באמצעותו ניתן יהיה להציג את הכישורים בפני מעסיקים.

קורס פיתוח Full Stack בטכנולוגיות ואפליקציות WEB במכללת ג'ון ברייס ירושלים

קורס פיתוח Full Stack בטכנולוגיות ואפליקציות WEB המקיף את שני ההיבטים החשובים ביותר: פיתוח צד לקוח ופיתוח צד שרת.
הקורס מכסה את כל הטכנולוגיות והנושאים החשובים ביותר בפיתוח אתרים, כולל: מבוא לפיתוח אתרים, HTML ו-CSS, JavaScript, PHP, Node.js, Angular, React ועוד, ומקנה לתלמידים את הידע והכישורים הדרושים להשתלבות בתחום. הקורס מועבר על ידי מרצים מקצועיים בעלי ניסיון רב בתעשייה.

מה תלמדו בקורס?

בקורס תלמדו את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להפוך למתכנתים ב- Full Stack . הקורס עוסק בכל היסודות של פיתוח אתרים, כולל HTML, CSS, JavaScript, React.js, Angular ו-PHP וכן AI. הקורס כולל תרגולים רבים שיאפשרו לכם להטמיע את הידע והמיומנויות שתלמדו. בסיום הקורס, תקבלו תעודת הסמכה המעידה על הידע והמיומנויות שרכשתם.

משך הקורס, ימי הלימוד והתעודה

הקורס נמשך כ- 620 שעות לימוד, מתוכן: 400 שעות לימוד אקדמיות, כ- 100 שעות למידה עצמית באמצעות קורסים מקוונים של John Bryce Online Academy וכ- 120 שעות עבודה עצמאית על פרויקטים.
על מנת לקבל את תעודות הגמר של המסלול, יש לעמוד בדרישות הבאות: נוכחות ב-85% לפחות מהמפגשים, השלמת כל הפרויקטים במסגרת הקורס בהצלחה, הצלחה במבחנים פנימיים: מעבר של כל המבחנים הפנימיים הנערכים במהלך הקורס. משתתפים שיעמדו בכל הדרישות יהיו זכאים לקבל תעודה מטעם ג'ון ברייס הדרכה: תעודה זו מעידה על השתתפותכם המוצלחת בקורס ועל רכישת הידע והמיומנויות הנדרשות.

תעודת גמר מטעם משרד העבודה והרווחה המעידה על סיום קורס "פיתוח Full Stack בטכנולוגיות ואפליקציות WEB" בהיקף של 335 שעות. תעודת משרד העבודה והרווחה תונפק בהתאם לתנאי משרד העבודה והרווחה.

המרצים בקורס

גל אמויאל

גל אמויאל

מהנדס תוכנה ומפתח בכיר בחברת אמדוקס, בעל ניסיון רב בתחום הפיתוח והתכנון מקצה לקצה, פיתוח צד לקוח, צד שרת, בסיסי נתונים תשתיות וארכיטקטורות. בעל ידע וניסיון נרחב במתודולוגיות אג'יליות, אינטגרציות חכמות ובנית ממשקים מתקדמים. מספק שירותי ייעוץ ופיתוח לחברות הייטק בוטיק, ליווי בבניית אפליקציות מתהליך התכנון ועד להפצה תוך שימוש בטכנולוגיות ושפות מתקדמות בשוק.

כך תשתלבו בשוק העבודה לאחר הקורס

ניתן להסתייע במערך ייעוץ והכוונת קריירה של מכללת ג'ון ברייס ירושלים וכן בסדנת לינקדאין שהיא חלק מהקורס, כדי לבנות פרופיל מקצועי שירשים מעסיקים, לשלוח קורות חיים למעסיקים פוטנציאליים ורלבנטיים.

עדיין מתלבטים? לפגישת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים!

מלאו את הטופס וקבלו ייעוץ קריירה חינם: