מאמרים

בוגרים ממליצים

פיתוח תוכנה

"למדתי קורס JAVA עם רני התותח במסלול ערב במשך שנה, מצאתי עבודה אחרי סיום הקורס והכל זה בזכות הלמידה שלו והיכולת שלו להעביר מידע היא פשוט מעולה ומקורית."
שלמה ברגר
שלמה ברגר
קורס JAVA
5/5
"תודה רבה לטאלנט שעזרו לי למצוא עבודה, הם ליוו איתי במלא שלבים. גם לפני הריאיון שהם סידרו לי. עשו לי עוד שיחה שעזרה לי בטירוף בראיון, ובזכותם התקבלתי."
שיר משה
קורס FULLSTACK
5/5
"היום בזכות הקורס הזה אני מתכנת מערכות מידע ואני ממליץ לכולם. זה השינוי הכי טוב שעשיתי לקריירה שלי"
אמיר דבי
קורס FULLSTACK
5/5

עיצוב ודיגיטל

"התחלתי ללמוד בג'ון ברייס עם המרצה יאנה שהיא מקסימה ומהממת מעבירה את השיעור בצחוק וכמה פעמים שהיה לי קשה בחומרים התקשרתי אליה ותמיד ענתה לי, הסבירה לי הכל באהבה ובסבלנות והיום כבר עובדת בתחום"
אמל חטיב
קורס עיצוב גרפי
5/5
"הקורס הקנה לי המון ידע תיאורטי ופרקטי, בכל עולמות השיווק הדיגיטלי, מקידום אורגני ועד הפרסום הממומן. תוך כדי הלימודים כבר בניתי לעצמי תיק עבודות והשתלבתי במקום עבודה לאחר 3 חודשים. ג'ון ברייס דאגו לחוויה מצוינת בכל אספקט בקורס החל מהמרצים ועד לכיתות המסודרות ואופן העברת התוכן."
לב ממדוב
קורס שיווק דיגיטלי
5/5
"הגעתי לקורס שיווק דיגיטלי כמעט בלי רקע ובטח שבלי ניסיון. קיבלתי מרצים מדהימים שנתנו יחס אישי ולמרות התקופה המאתגרת בין מפגש פיזי למפגש בזום, עזרו מאוד והיו קשובים תמיד! קיבלתי כלים להתמודד בחוץ וגם לאחר הקורס האזניים של המרצים היו קשובות! ממליץ בחום :)"
ניר אלקיים
קורס שיווק דיגיטלי
5/5

בדיקות תוכנה

"תוך חודש ימים מצאתי עבודה, היום עושה פרויקט מאוד מעניין בחברת אלביט והכל בזכות ג'ון ברייס."
מיכאל יפה נוף
קורס QA
5/5
"הגעתי ללא רקע טכנולוגי ויחד עם ההשקעה הגעתי להישגים מאוד גבוהים בציונים, ומיד לאחר המבחן האחרון ניגשתי לראיון עבודה באלביט מערכות והתקבלתי."
אפיק קנה
קורס QA
5/5
"אני מרגישה שיצאתי מהקורס מאוד מוכנה לעבודה מאוד מקצועית עם המון ידע בנוסף המרצים היו מאוד קשובים לתלמידים תמיד זמינים תמיד עוזרים "
דנה אבו
קורס QA
5/5

תשתיות ו-IT

"אני ממליץ בחום על הקורס המרצים ברמה הגובהה ביותר המחשוב מאפשר למידה רצויה ומתמשכת. הכרזות נמצאות 24/7 בשביל האנשים אשר צריכים בעזרתם"
איל רוה
קורס רשתות תקשורת
5/5
"חברים המליצו לי ללמוד בג'ון ברייס כי הם מעברים את השיעורים בצורה הכי טובה והאיכותית ביותר. אחרי הקורס התחלתי לעבוד במטריקס בתור חוקר. לאנשים שרוצים להיכנס לתחום אני ממליץ ללמוד הרבה ולא לוותר אף פעם."
שי מדר
קורס רשתות תקשורת
5/5
"הקורס היה מעשיר והתכנים הועברו בצורה ברורה. אני מאוד מרוצה שבחרתי בג'ון ברייס"
אביתר וזאנה
קורס טכנאי מחשבים
5/5

סייבר ואבטחת מידע

"הגעתי לג'ון ברייס לעשות קורס סייבר, באמת מתוך תשוקה לנושא וראייה של התכנים. אני ממליץ על הקורס. גם מבחינת התכנים וגם מבחינת היחס הטוב והמרצה המקצועית."
עומר בר
קורס מגן סייבר
5/5
חברים המליצו לי ללמוד בג'ון ברייס כי הם מעברים את השיעורים בצורה הכי טובה והאיכותית ביותר. אחרי הקורס התחלתי לעבוד במטריקס בתור חוקר. לאנשים שרוצים להיכנס לתחום אני ממליץ ללמוד הרבה ולא לוותר אף פעם."
נתנאל דזורסנסקו
קורס מגן סייבר
5/5
"הייתי ממליץ לכל אחד לעבור קורס בג'ון ברייס. הוא פתח לי את העיניים לעולם גדול שמעולם לא ראיתי"
אורן עובדיה
קורס מגן סייבר
5/5

WEB

"קורס הוובמסטר של מכללת ג׳ון ברייס היה מצעדי הראשונים בעולם ההייטק בהתחלה כתלמיד ולאחר מכן כמדריך. הידע בטכנולוגיות לקוח, שרת, ומבני נתונים שרכשתי בקורס נתנו לי את הבסיס להצליח בתחום כמפתח תוכנה בקומברס, בלימודיי בלונדון ביזנס סקול ועד להיום כמנהל בכיר בטוויטר." נועם יסעור, מנהל בכיר, טוויטר
נועם יסעור
קורס Full Stack WEB
5/5
"עשיתי קורס Full Stack Web בג'ון ברייס ואני שמח להגיד שבזכות שחר מג'ון ברייס טאלנט, מצאתי עבודה סוף סוף"
אלון שפר
קורס Full Stack WEB
5/5
"נכנסתי ל-Full Stack WEB, והתאהבתי בפיתוח, בפוטנציאל שיש לזה, באתגר שיש לזה. עכשיו אני עובד בגולן טלקום, מאושר, מאמין בדרך קשה וליהנות מהדרך ובהצלחה. אם אתם אוהבים פיתוח ואתגרים אני ממליץ בחום להיכנס לג'ון ברייס ולהתחיל ללמוד."
דניאל מזרחי
קורס Full Stack WEB
5/5

מלאו את הטופס וקבלו ייעוץ קריירה חינם: